Ing. Šárka Tomisová

Ing. Šárka Tomisová

Lektor, kouč a konzultant

4 Vzdělání

Vysoká škola logistiky, obor logistika, Přerov, Ing.
Vysoká škola logistiky, obor Logistika, Přerov, Bc.

4 Další vzdělávání

Trenér a konzultant logistiky- Logistická akademie
Integrální logistika – (64 hodin) – Logistická akademie
INTECO-Integrativní Koučink-(173 hodin) ŠMR s.r.o.
Koučování a motivace – (20 hodin) SPAS Praha
Koučování a supervize – (200 hodin)- SPAS Praha
Kompetence a jejich implementace- Petr Otáhal
Lektor finanční gramotnosti – (102 hodin) – Cofet, a.s.


4 Profesní zkušenosti

Příprava, výuka a realizace projektů v oblasti vnitropodnikové a integrální logistiky– VŠLG o.p.s., Business Institut, s.r.o., Cambridge Business Scholl s.r.o., Rekval s.r.o. (rekvalifikační kurzy, autorizovaná osoba v oboru), MEK-IN s.r.o, MSG, s.r.o., K.B.K. Fire, s.r.o., KENY export-import, Gradua- CEGOS, Logistická akademie

Poradenství a konzultace v oblasti LOGISTIKA – vzdělávání, vedení a řešení diplomových a závěrečných prací studentů – VŠB- TU Ostrava, VSSS, VŠP, a.s., VŠLG o.p.s., Business Institut a.s., Cambridge Business School s.r.o.

Konzultace a poradenství v personalistice – personalizace firem, spolupráce s FreeCon s.r.o. – výběrová řízení – příprava a realizace, konzultace s klienty a kandidáty, diagnostika, identifikace, rozvoj potenciálu

Koučink – kariérový koučink, výkonový koučink, systemický koučink, všímavý koučink, – individuální konzultace, skupinový koučink koučink pro uchazeče o zaměstnání, skupinové aktivity v pracovních skupinách. Spolupráce s: MPSV, FDV, Kraj Vysočina – ŘEDITEL, Koučink v praxi SŠ, Využití koučovací praxe ve výchově a vedení kolektivu dětí – DD, ředitelé, vychovatelé, Kariérový Koučink do škol, integrace cizinců na trh práce, TP a rozvoj potenciálu.

Spolupráce, vedení, tvorba a realizace motivačních a vzdělávacích kurzů – Komunikační dovednosti – asertivita, prezentační dovednosti, vyjednávání, rétorika, vedení a komunikace v týmu, efektivní komunikace: pro ÚP ČR, LIGA, o. s., Cloverleaf s.r.o., Krajský úřad MSK, CDV v.v.l., Rekval s.r.o., Škola manažerského rozvoje, s.r.o., Institut Rozvoje Podnikání, s.r.o., ZŠ Bučovice, C Systém CZ a.s., Cofet a.s.

Vzdělávání a poradenství v oblasti „Finanční gramotnosti“ – vzdělávání- pracovníci sociální sféry, management Dětských domovů, uchazeči o zaměstnání – ÚP- Jablonec nad Nisou, ÚP- Šumperk, Škola manažerského rozvoje, s.r.o., Cofet, a.s.

Praxe
2009 – dosud OSVČ – lektor-kouč-konzultant-poradce
2012 – 2015 AIK – výkonná ředitelka
2007 – 2009 MSG s.r.o. – ředitel logistiky
2004 – 2007 K. B. K. Fire s. r. o. – výrobní logistika
1996 – 2004 Keny export -import – obchodní logistika
1992 – 1996 BASTRO a.s. – obchodní oddělení – realizace
1987 – 1992 Vítkovické stavby Ostrava – příprava výroby