Lenka Rašková

Lektor, Kouč a Konzultant

Lenka při rozvoji manažerů a vedoucích pracovníků podporuje jejich výjimečnost. Posouvá věci vpřed.

Hledá a nastavuje jednodušší a smysluplnější cesty v závislosti na preferovaném způsobu rozvoje.

Je přesvědčena o tom, že každý z nás má v sobě velký zdroj nekonečných možností. Pokud jej chcete objevit, prožijte si s Lenkou koučování. Zaměřuje se na výkonově orientovaný koučink nebo životní koučink s využitím NLP technik.

Při práci s vedoucími pracovníky a týmem pak hledá ideální cesty, jak dosáhnout zadaných cílů s dopadem na prodejní výsledky.

U lektorování staví na zkušenostech a klade důraz na praktické zkoušení. Lektorovanými tématy jsou manažerské dovednosti, poskytování zpětné vazby, prezentační dovednosti, obchodní dovednosti.

Připravuje podklady a vede výběrová řízení. Soukromým osobám poskytuje osobní konzultaci pro jejich úspěšné absolvování.

Řídí úspěšný dobrovolný program zaměřený na rozšíření dovedností v oblasti osobního rozvoje všech zaměstnanců Zákaznických služeb innogy s.r.o.

4 Zaměření

Rozvoj manažerských dovedností – role manažera, efektivní práce s týmem s dopadem na výsledky, vedení porad, koučování s využitím NLP technik

Poskytování zpětné vazby – pochvala, kritika, kontrola, poskytování informací o výsledku a úkolech

Prezentační dovednosti – příprava na prezentaci pomocí myšlenkové mapy, působivá a srozumitelná prezentace své osoby, firmy, produktu; zaujetí publika s jejich aktivní účastí

Obchodní dovednosti – typologie zákazníka, zjišťování potřeb, překonávání námitek, uzavření obchodu

4 Profesní zkušenosti

Vzděláváním se zabývá již 14 let s interním působením na České poště s.p. a posléze v innogy s.r.o. Tato zkušenost jí obohatila o uvědomění si, jak každý z nás je jedinečná osobnost, která vyžaduje svůj ojedinělý přístup a stále se vyvíjí. Během 11 let vedla v průměru 12 členný tým s působením v celé ČR.

Kvalifikace
V současné době se zabývám studiem techniky paměti – Topvision (od 2016)
Neurolingvistické programování (2015)
Akreditovaný kurz pro kouče (CPC) – Coachingworld, Praha (2014)
Terapeutický kurz metoda RUŠ (2012 – 2015)
Lektorské dovednosti – AZ dialog (2002)
Andragogika – Vysoká škola J.A.Komenského ( 2006)

Reference
Innogy, Zákaznické služby, s.r.o.
Česká Pošta s.p.
Dopravní podnik Ostrava a.s.
WELT SERVIS spol.s. r.o.