Bc. Zdenka Brettschneiderová

Bc. Zdenka Brettschneiderová

HR Manažer, Kouč, Lektor

SOUČASNÁ ČINNOST
HR – personalistika nebo, chcete-li, řízení lidských zdrojů je mou srdeční záležitostí i vášní. Mým úkolem je být pro manažery a vedoucí pracovníky pravou rukou, která vždy vytáhne z rukávu řešení i zdánlivě neřešitelných situací. V rámci HR se věnuji nejen personalistice jako celku ale i rozvoji manažerů a vedoucích pracovníků. Zaměřuji se na jejich rozvoj nejen profesní ale i osobní, protože z vlastní zkušenosti vím, že vzdělání a rozšiřovaní vědomostí pomáhá člověku překonávat jeho vlastní limity. Jsem přesvědčena, že v každém člověku je ukrytý nekonečný zdroj možností, se kterými lze dosáhnout a překonat mnoho cílů.

PROFESNÍ ZAMĚŘENÍ
Personalistika (HR), v celé své kráse, počínaje pracovněprávní problematikou, přes celou řadu postupů a různých metod řízení lidských zdrojů v organizaci – od získávání pracovníků, uzavření pracovní smlouvy, kolektivního vyjednávání, hodnocení a odměňování zaměstnanců, nastavovaní HR strategie až po efektivní práci s týmem s dopadem na výsledky až po koučování či Mentoring manažerů.

ZKUŠENOST
V oblasti personalistiky (HR) působím již 15 let. Než jsem plně zasvětila svůj život personalistice, prošla jsem vedoucími pozicemi v obchodní sféře, která je s personalistikou úzce spjata, protože výběr týmu je pro roli manažera klíčový.

VZDĚLÁNÍ
Rekvalifikační kurz „KOUČ“ – Licence MŠMT-28841/2016-MŠMT-28841/2016-1/709
Ostravská univerzita – obor Andragogika- vzdělávání dospělých, personální management, psychologie
Prodejní a manažerské dovednosti pro vedoucí

REFERENCE
Moravacentrum, a.s.
ČEZ, a.s.
ČEZ Korporátní služby, s.r.o.
Tatra Trucks, a.s.